На початок сторінки

Навчальні курси по програмах "1С:Підприємство"

Про центр сертифікованого навчання (ЦСН)

Центри cертифікованого навчання (ЦСН) забезпечують доступне і якісне навчання на базі продуктів системи програм "1С:Підприємство".

Для проекту ЦСН підготовлені сертифіковані курси навчання, необхідні для вивчення платформи "1С:Підприємство" або прикладних рішень як "з нуля", так і для вивчення окремих тем, що викликають найбільшу складність. Усі курси розробили викладачі-методисти, які мають великий досвід впровадження програмних продуктів "1С:Підприємство".

Компанія "Волошин", маючи статус ЦСН, отримує від фірми-розробника "1С:Підприємство" повний і готовий комплект матеріалів для проведення навчання, що повністю відповідає методології, яка була закладена при проектуванні платформи "1С:Підприємство" і прикладних рішень. При цьому фірма-розробник "1С:Підприємство" підтримує та оновлює сертифіковані курси відразу після виходу нових редакцій програмних продуктів.

Викладачі, які читають курси, проходять навчання з кожного курсу і складають іспит на право його викладання. Кожен викладач ЦСН має іменний сертифікат викладача ЦСН з кожного курсу, який має право проводити. Такий підхід забезпечує відповідність рівня кваліфікації викладача вимогам, що пред'являє фірма-розробник "1С:Підприємство".

Відгуки слухачів курсів про навчання

Вікторія Ігорівна Надольська

Вікторія Ігорівна Надольська

Щиро вдячна Олександру за доступне подання матеріалу, як теоретичної так і практичної частини.

Володимир Паламарчук

Володимир Паламарчук

Процес навчання був плідний та корисний, проходив в дружній атмосфері завдяки вмілому підході до кожного слухача курсу. Дякую всім фахівцям компанії "Волошин" за вдало підібране і впроваджене для нас програмне забезпечення 1С:Підприємство і доступне та якісне навчання. Процвітання вам!

Світлана Віталіївна Вахрів

Світлана Віталіївна Вахрів

Доступно та чітко викладені ази бухгалтерського обліку підприємства. Відразу навчають проводити операції в програмі. На всі поставлені питання викладач дає доступні та прості відповіді, підкріплені практикою. Цікаво, доступно, логічно! Бажаю процвітання компанії, багато вдячних слухачів і клієнтів.

Володимир Яковишин про курс програмування

Володимир Яковишин

Інформація на курсах викладається поетапно, змістовно та досить детально. Метод викладання дозволяє швидко засвоїти необхідний матеріал та випробувати свої можливості у програмуванні. Кожне заняття починається з перегляду виконаного домашнього завдання, пояснюються недоліки реалізованих завдань та причини таких недоліків.

Читати більше
Назар Синоверський

Назар Синоверський

На ваших курсах я ознайомився з новою програмою, освоїв теоретичні та практичні матеріали. Завдяки проходженню курсів готовий працювати з програмою  та розвивати свої професійні навики. Дякую викладачеві Олександру і компанії "Волошин" за надану можливість у вивчені програмного забезпечення "Бухгалтерія для України"

Марія Дяків

Марія Дяків

Пройденим курсом дуже задоволена, дізналась багато нового для себе. А викладач – людина просто супер, терплячий, дуже доступно пояснює, компетентний у будь-яких запитаннях. Кожному, хто буде цікавитись вивченням 1С:Підприємство, буду рекомендувати компанію "Волошин".

Викладачі навчального центру

Олександр Перехрест

Олександр Перехрест

 • Бухгалтер-консультант із досвідом роботи у сферах виробництва та торгівлі.
 • Сертифікований спеціаліст-консультант із впровадження програмного забезпечення "1С:Підприємство", призначеного для автоматизації обліку зарплати та управління персоналом, а також автоматизації бухгалтерського обліку.
 • Сертифікований викладач офіційного "Центру сертифікованого навчання "1С:Підприємство".
 • Має практичний досвід викладацької діяльності у вузі з 2014р.
Андрій Олексюк

Андрій Олексюк

 • Керівник відділу продажу компанії "Волошин".
 • Консультант із досвідом роботи у сферах виробництва та торгівлі з 2008р.
 • Сертифікований спеціаліст-консультант із впровадження програмного забезпечення "1С:Підприємство", призначеного для автоматизації торговельних процесів, бухгалтерського обліку, особливостей бюджетування та використання CRM.
 • Сертифікований спеціаліст-консультант із постановки управлінського обліку і бюджетного управління.
 • Сертифікований спеціаліст – внутрішній аудитор системи менеджменту якості ISO 9001:2000 з 2008р.
 • Має практичний досвід керівника проектів у середовищі надання консалтингових послуг із 2010р.
 • Сертифікований викладач офіційного "Центру сертифікованого навчання "1С:Підприємство".
Юрій Халімон

Юрій Халімон

 • Керівник "Центру супроводу клієнтів" компанії "Волошин".
 • Бухгалтер-консультант із 10-річним досвідом у сферах виробництва, торгівлі та сільського господарства.
 • Сертифікований спеціаліст-консультант із впровадження програмного забезпечення "1С:Підприємство" з 2008р.
 • Сертифікований викладач офіційного "Центру сертифікованого навчання "1С:Підприємство".