На початок сторінки

Практичне засвоєння бухгалтерського обліку в програмному рішенні "Бухгатерія для України"

Мета курсу:

Практичне освоєння типової конфігурації "Бухгалтерія 8 для України" на конкретних прикладах, що охоплюють весь цикл роботи підприємства. Набуття цілісного і правильного розуміння базових принципів та особливостей використання програми, як інструменту вирішення таких завдань:

  • відображення в інформаційній системі господарських операцій;
  • виписки власних і реєстрації отриманих первинних документів;
  • аналізу облікової інформації, накопиченої в інформаційній базі;
  • формування регламентованої звітності.

Слухачі курсу:

Як бухгалтери-початківці, так і фахівці з досвідом роботи

Формат курсу:

Курс є практичним. Матеріал вивчають на наскрізному прикладі, який охоплює всі основні аспекти обліку господарської діяльності — від заповнення нормативно-довідкової інформації і ведення первинних документів до отримання різних звітів і регламентів діяльності.

Вартість та тривалість курсу:

Вартість навчання: 1800 грн. Тривалість курсу: 40 академічних годин (по 4 акад. години в день протягом 10 робочих днів).

Надані матеріали:

  • сертифікований методичний посібник розробника ПЗ "Бухгатерія для України";
  • свідоцтво єдиного зразка розробника ПЗ "Бухгатерія для України";
  • методичні матеріали, розроблені викладачами ЦСН;
  • можливість пройти тестування рівня "Професіонал" з отриманням сертифіката.
Світлана Віталіївна Вахрів

Світлана Віталіївна Вахрів

Доступно та чітко викладені ази бухгалтерського обліку підприємства. Відразу навчають проводити операції в програмі. На всі поставлені питання викладач дає доступні та прості відповіді, підкріплені практикою. Цікаво, доступно, логічно! Бажаю процвітання компанії, багато вдячних слухачів і клієнтів.

Вікторія Ігорівна Надольська

Вікторія Ігорівна Надольська

Щиро вдячна Олександру за доступне подання матеріалу, як теоретичної так і практичної частини.

Володимир Паламарчук

Володимир Паламарчук

Процес навчання був плідний та корисний, проходив в дружній атмосфері завдяки вмілому підході до кожного слухача курсу. Дякую всім фахівцям компанії "Волошин" за вдало підібране і впроваджене для нас програмне забезпечення 1С:Підприємство і доступне та якісне навчання. Процвітання вам!

Вікторія Бай

Вікторія Бай

Складні речі в 1С:Підприємство викладач доносив зрозуміло, відразу теорію підкріплювали практичними заняттями. Дякую за навчання.

Володимир Яковишин про курс програмування

Володимир Яковишин

Інформація на курсах викладається поетапно, змістовно та досить детально. Метод викладання дозволяє швидко засвоїти необхідний матеріал та випробувати свої можливості у програмуванні. Кожне заняття починається з перегляду виконаного домашнього завдання, пояснюються недоліки реалізованих завдань та причини таких недоліків.

Читати більше
Марія Дяків

Марія Дяків

Пройденим курсом дуже задоволена, дізналась багато нового для себе. А викладач – людина просто супер, терплячий, дуже доступно пояснює, компетентний у будь-яких запитаннях. Кожному, хто буде цікавитись вивченням 1С:Підприємство, буду рекомендувати компанію "Волошин".

Найближчі події