На початок сторінки

Програміст облікових ERP систем на базі технологічної платформи "1С:Підприємство"

Програміст облікових ERP систем. Хто він?

Це спеціаліст, який може ефективно використовувати у своїй роботі весь спектр можливостей найбільш поширених програм автоматизації управлінського, бухгалтерського, оперативного торгово-складського обліку і розрахунку заробітної плати на базі платформи «1С:Підприємство». Основні завдання, які стоять перед програмістом – адміністрування інформаційних систем та вирішення технічних проблем, використовуючи інструментарій платформи.

Програма курсу

Модуль 1. Розробка прикладних програм для автоматизації управлінського обліку засобами технологічної платформи "1С:Підприємство".

Модуль 2. Розробка прикладних програм для автоматизації бухгалтерського обліку використовуючи особливості технологічної платформи "1С:Підприємство".

Модуль 3. Розробка прикладних програм для автоматизації розрахунку та обліку зарплати використовуючи особливості технологічної платформи "1С:Підприємство".

Модуль 4. Розробка інтерфейсної складової програм та бізнес-процесів.

Організаційні моменти:

  • Тривалість курсу – 50 годин.
  • Розклад – 2 рази в тиждень, тривалість заняття - 2,00 год.
  • Проміжні екзамени тривалістю 2год по завершенні кожного модуля. Суть екзамену – розробка програми відповідно до поставленого технічного завдання. Продовжують навчання лише ті студенти які пройшли проміжний екзамен.
  • По завершенні курсу підсумковий екзамен тривалістю 5год. Суть екзамену – розробка програми відповідно до поставленого технічного завдання.
  • Розмір групи – до 10 чол.
  • Місце проведення – офіс компанії "Волошин".
  • Щоб дізнатись умови участі в курсі, зареєструйтесь на курс.
Володимир Яковишин про курс програмування

Володимир Яковишин

Інформація на курсах викладається поетапно, змістовно та досить детально. Метод викладання дозволяє швидко засвоїти необхідний матеріал та випробувати свої можливості у програмуванні. Кожне заняття починається з перегляду виконаного домашнього завдання, пояснюються недоліки реалізованих завдань та причини таких недоліків.

Читати більше
Вікторія Ігорівна Надольська

Вікторія Ігорівна Надольська

Щиро вдячна Олександру за доступне подання матеріалу, як теоретичної так і практичної частини.

Володимир Паламарчук

Володимир Паламарчук

Процес навчання був плідний та корисний, проходив в дружній атмосфері завдяки вмілому підході до кожного слухача курсу. Дякую всім фахівцям компанії "Волошин" за вдало підібране і впроваджене для нас програмне забезпечення 1С:Підприємство і доступне та якісне навчання. Процвітання вам!

Світлана Віталіївна Вахрів

Світлана Віталіївна Вахрів

Доступно та чітко викладені ази бухгалтерського обліку підприємства. Відразу навчають проводити операції в програмі. На всі поставлені питання викладач дає доступні та прості відповіді, підкріплені практикою. Цікаво, доступно, логічно! Бажаю процвітання компанії, багато вдячних слухачів і клієнтів.

Марія Дяків

Марія Дяків

Пройденим курсом дуже задоволена, дізналась багато нового для себе. А викладач – людина просто супер, терплячий, дуже доступно пояснює, компетентний у будь-яких запитаннях. Кожному, хто буде цікавитись вивченням 1С:Підприємство, буду рекомендувати компанію "Волошин".

Вікторія Бай

Вікторія Бай

Складні речі в 1С:Підприємство викладач доносив зрозуміло, відразу теорію підкріплювали практичними заняттями. Дякую за навчання.

Найближчі події