На початок сторінки

Програміст облікових ERP систем на базі технологічної платформи BAS

Програміст облікових ERP систем. Хто він?

Це спеціаліст, який може ефективно використовувати у своїй роботі весь спектр можливостей найбільш поширених програм автоматизації управлінського, бухгалтерського, оперативного торгово-складського обліку і розрахунку заробітної плати на базі платформи BAS. Основні завдання, які стоять перед програмістом – адміністрування інформаційних систем та вирішення технічних проблем, використовуючи інструментарій платформи.

Програма курсу

Модуль 1. Розробка прикладних програм для автоматизації управлінського обліку засобами технологічної платформи BAS.

Модуль 2. Розробка прикладних програм для автоматизації бухгалтерського обліку використовуючи особливості технологічної платформи BAS.

Модуль 3. Розробка прикладних програм для автоматизації розрахунку та обліку зарплати використовуючи особливості технологічної платформи BAS.

Модуль 4. Розробка інтерфейсної складової програм та бізнес-процесів.

Організаційні моменти:

  • Тривалість курсу – 50 годин.
  • Розклад – 2 рази в тиждень, тривалість заняття - 2,00 год.
  • Проміжні екзамени тривалістю 2год по завершенні кожного модуля. Суть екзамену – розробка програми відповідно до поставленого технічного завдання. Продовжують навчання лише ті студенти які пройшли проміжний екзамен.
  • По завершенні курсу підсумковий екзамен тривалістю 5год. Суть екзамену – розробка програми відповідно до поставленого технічного завдання.
  • Розмір групи – до 10 чол.
  • Місце проведення – офіс компанії "Волошин".
  • Щоб дізнатись умови участі в курсі, зареєструйтесь на курс.
Світлана Віталіївна Вахрів

Світлана Віталіївна Вахрів

Доступно та чітко викладені ази бухгалтерського обліку підприємства. Відразу навчають проводити операції в програмі. На всі поставлені питання викладач дає доступні та прості відповіді, підкріплені практикою. Цікаво, доступно, логічно! Бажаю процвітання компанії, багато вдячних слухачів і клієнтів.

Вікторія Ігорівна Надольська

Вікторія Ігорівна Надольська

Щиро вдячна Олександру за доступне подання матеріалу, як теоретичної так і практичної частини.

Володимир Яковишин про курс програмування

Володимир Яковишин

Інформація на курсах викладається поетапно, змістовно та досить детально. Метод викладання дозволяє швидко засвоїти необхідний матеріал та випробувати свої можливості у програмуванні. Кожне заняття починається з перегляду виконаного домашнього завдання, пояснюються недоліки реалізованих завдань та причини таких недоліків.

Читати більше
Володимир Паламарчук

Володимир Паламарчук

Процес навчання був плідний та корисний, проходив в дружній атмосфері завдяки вмілому підході до кожного слухача курсу. Дякую всім фахівцям компанії "Волошин" за вдало підібране і впроваджене для нас програмне забезпечення BAS і доступне та якісне навчання. Процвітання вам!

Марія Дяків

Марія Дяків

Пройденим курсом дуже задоволена, дізналась багато нового для себе. А викладач – людина просто супер, терплячий, дуже доступно пояснює, компетентний у будь-яких запитаннях. Кожному, хто буде цікавитись вивченням BAS, буду рекомендувати компанію "Волошин".

Вікторія Бай

Вікторія Бай

Складні речі в BAS викладач доносив зрозуміло, відразу теорію підкріплювали практичними заняттями. Дякую за навчання.

Найближчі події