На початок сторінки
Вартість придбання BAS ERP
Найменування
Ціна без ПДВ, грн.
BAS ERP
180 000
BAS ERP. Ліцензія для дочірніх підприємств і філій
54 000

УВАГА! Продукт "BAS ERP. Ліцензія для дочірніх підприємств і філій" можна придбати тільки якщо ви раніше придбали програму "BAS ERP" і оформили договір інформаційно-технологічного супроводу.

На продукт "BAS ERP" можна перейти з будь-якого продукту "1С:Підприємство" версій ПРОФ і КОРП, що призначений для автоматизації госпрозрахункових організацій і підприємств.

Користувачі продукту "1С:Підприємство. ERP 2 (бета-версія)" у разі виконання умов використання бета-версії можуть придбати продукт "BAS ERP" зі знижкою в розмірі 126 000 грн. або 70% від повної вартості продукту під час акції пільгового переходу, яка триватиме до 30.06.2018 року. Уточнити умови акції та здійснити перехід з бета-версії можна у нас.

Створення системи автоматизованого обліку є складним, комплексним проектом. Тут не буває готових або стандартних рішень, що підходять для всіх. Тісна співпраця і взаєморозуміння між замовником та розробником є важливими для успіху всього проекту. Ми маємо статус Центру компетенцій по ERP. Ми маємо досвід впровадження складних та об’ємних ERP систем і знаємо, як зробити ERP систему вашим головним помічником. Структурований підхід до роботи, тісна взаємодія з клієнтом знижують ризики проекту, забезпечують його вчасне та якісне виконання в межах бюджету.