На початок сторінки

Юрій Халімон про роботу у компанії "Цифрові інновації"

Юрій Халімон

Юрій Халімон

керівник "Центру супроводу клієнтів"

Для мене робота в компанії "Цифрові інновації" стала якраз тим випадком, коли роботу любиш, і з радістю чекаєш нового дня. В нас у Відділі супроводу клієнтів вільна, творча атмосфера, тихо грає музика, ніхто нікого не "напрягає" за показники, бо кожен із нас сам усвідомлює їх важливість і виконує роботу якомога краще і з першого разу! В такій атмосфері хочеться працювати. Просторий теплий офіс в центрі міста теж сприяє позитивному настрою серед працівників. Якщо ми усміхнені і задоволені – клієнт буде таким же. А задоволений клієнт для нас найкращий показник.

Як все починалось

Я закінчив ТНЕУ по спеціальності Облік і аудит, вже під час навчання на 4 курсі стажувався і потім працював в аудиторській компанії за дуже невелику зарплату :) Але для мене головним було набуття досвіду. Разом з хорошими теоретичними знаннями це створювало грунтовну базу для подальшої кар’єри. Бо без досвіду знайти реальну роботу на той час було практично неможливо, і після закінчення університету потрібно було б витратити ще кілька років на здобуття досвіду на мінімальних позиціях у фірмі. А я хотів заробляти. Вже і зараз. Тому здобувши необхідні теоретичні знання і деяку практику, я вирішив шукати кращу роботу.

Далі я працював "в полях" - другим бухгалтером на виробничому підприємстві. Саме тут я зміг оцінити реальність теорії і попрактикуватись в її застосуванні. У мене все вдавалось, і за якийсь час я став головним бухгалтером. Три роки досвіду роботи головним бухгалтером на виробничій фірмі на загальній системі плюс ведення підприємців - я вирішив, цього буде достатнім, щоб розібратись в усіх нюансах обліку і після цього мене візьмуть на роботу на будь-яке підприємство.

Доречі, на тому підприємстві мені довелося автоматизувати облік "з нуля", практично самостійно, але з залученням в якості консультантів компанії "Цифрові інновації". Тоді ми і познайомились. Я ще тоді подумав: непогана робота в цих консультантів. Постійно дізнаєшся щось нове з обліку, розвиваєшся, знайомишся з людьми, і при цьому тебе зустрічають з відкритими обіймами, на відміну від аудиторів, яких чомусь сприймають як перевіряючих. Плюс один до карми.

Старт в компанії "Цифрові інновації"

Коли стаж роботи на виробничому підприємстві був близьким до трьох років, я отримав пропозицію роботи від Марії, яка на той час була головним бухгалтером і консультантом компанії "Цифрові інновації", а зараз - фінансовий директор. Вона запропонувала мені замінити її на час декретної відпустки і я з радістю погодився. Думки матеріалізувались :)

Далі було багато бухгалтерської практики, я вивчав програми BAS "із середини", поняття управлінського обліку, і у час, що залишався, був консультантом по впровадженню BAS на підприємствах.

Потім перейшов повністю на впровадження BAS в клієнтів, робота "в полях" мені дуже подобалась. Я здав кілька сертифікаційних екзаменів BAS, щоб підтвердити свій статус якісного консультанта.

Управлінська позиція

З часом склалась ситуація, що всі консультанти були залучені у впровадженні нових клієнтів, і на супровід існуючих часу не залишалось. Це резонно викликало незадоволення клієнтів.

Тоді ми вирішили перебудувати структуру компанії, створити окремий відділ, який би спеціалізувався виключно на супроводі клієнтів. Одразу було розуміння, що в відділі мають працювати люди з великим досвідом впроваджень, оскільки на лінію консультацій телефонують з дуже різними питаннями. Оскільки я був основним ініціатором і "засновником" цього напрямку, то я й очолив відділ. А далі відділ перетворився в Сервісний центр, тобто отримав спеціальний статус, пройшовши відповідну сертифікацію, який підтверджує, що тут якісно надаються послуги з супроводу BAS. Таких сервіс центрів на момент його отримання було в Україні всього п’ять.

В Сервісному центрі ми зібрали команду з висококласних спеціалістів — колишніх головних бухгалтерів і програмістів з великим досвідом роботи в галузі, щоб наші клієнти мали з ким порадитись, і в разі потреби тонко внести зміни в програму, щоб вона могла легко оновлюватись у відповідності до законодавства.

Зараз ми входимо в десятку найбільших компаній САБ в Україні. Але знаєте що? Ми не хочемо бути першими, ми хочемо бути найкращими, ми хочемо бути експертами. Ми насолоджуємось тим, що ми робимо.