На початок сторінки

Олег Ковальчук про роботу у компанії "Цифрові інновації"

Олег Ковальчук

Олег Ковальчук

керівник групи консультантів

На роботу пішов ще навчаючись в інституті. Завжди користувався програмним забезпеченням BAS, але так як доводилося працював лише з фрілансерами, то не думав, що є така посада, як консультант з BAS. Вважав, що з цим ПЗ працюють лише програмісти :)

Наприкінці 2012 року почав активно шукати нову роботу, так як не задовольняли умови праці на попередньому місці.

Про компанію "Цифрові інновації" нічого не чув, а, навіть, якщо й попадалася десь інформація про неї, я її ігнорував, так як не мав ані найменшого поняття, яким чином зміг би себе реалізувати в підприємстві, що займається розповсюдженням, доробками і супроводом програмного забезпечення BAS. Але директор рекрутингової компанії, послугами якої я на той час користувався, порекомендувала піти на співбесіду.

І ось, в лютому 2013 року я вперше прийшов на роботу в компанію "Волошин" в ролі стажера – нічого не розумів і не знав, що ж буде далі. Мені дали книжку, сказали читати звідси і до сюди, навчатися і готуватися до екзамену. ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, ТУТ ДОВЕДЕТЬСЯ ЗДАВАТИ ЕКЗАМЕНИ!!!

Так, у навчанні пройшло кілька тижнів – я активно готувався до екзамену, детально вивчаючи свій перший продукт – BAS Бухгалтерія.

А одного чудового дня до мене підійшов керівник і повідомив про те, що ми разом їдемо у відрядження. І тут все почалося! Я став учасником першого в моєму житті проекту.

Робота в команді колег-професіоналів, нові знайомства, навчання великої кількості спеціалістів від рядових працівників до головних бухгалтерів і директорів, участь у постановці та організації процесів на підприємствах, цікаві задачі, які потребують вирішення – все це надавало мені неоціненний досвід і поштовх до подальшого стрімкого розвитку.

МЕНІ ЦЕ СПОДОБАЛОСЯ!!! :)

За три роки роботи я виріс від стажера до старшого спеціаліста. До мене прислухаються колеги, звертаються за порадою клієнти, а я завжди намагаюся знайти максимально ефективне рішення.

Працюючи на посаді консультанта, зрозумів, що постійне навчання – основа розвитку мене, як спеціаліста. Останній раз підвищений на посаді до керівника групи консультантів. І жодного разу, за весь цей час, у мене не виникало відчуття того, що робота є нецікавою і рутинною.