На початок сторінки

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

З метою повного і всебічного розуміння даного документа, просимо вас уважно з ним ознайомитися.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Метою створення цього сайту dinn.com.ua (Далі – Сайт) компанії "Цифрові Інновації" (далі – Компанія) є надання фізичним і юридичним особам (користувачам – особам, які мають доступ до Сайту за допомогою мережі Інтернет і використовують Сайт компанії) необхідних відомостей про діяльність компанії та інформування про товари і послуги (продукти), що надаються компанією.

Вміст сайту є власністю компанії і захищено чинним законодавством України, що регулює питання авторського права. Користувачі сайту можуть використовувати його зміст в особистих і некомерційних цілях. Використання змісту сайту в інших цілях не допускається. Компанія не дозволяє внесення в зміст сайту будь-яких змін, а також подальше відтворення його змісту.

Використання Користувачем Сайту означає Його повну згоду з Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних користувача (персональні дані – будь-яка інформація, що відноситься прямо або побічно до певної або визначеної фізичної особи (суб’єкта персональних даних). Персональні дані збираються, зберігаються, обробляються, використовуються та передаються відповідно до чинного законодавства та Політики конфіденційності. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання Сайту.

Політика конфіденційності застосовується тільки до Сайту. Компанія не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які користувач може перейти за посиланнями, доступними на сайті.

Політика конфіденційності діє відносно всієї інформації, яку компанія може отримати про Користувача під час використання Сайту, програм і продуктів компанії.

Компанія залишає за собою право вносити необхідні зміни в зміст сайту, замінювати або видаляти будь-які частини його змісту і обмежувати доступ до Сайту в будь-який час на свій розсуд.

Компанія залишає за собою право на зміну політики конфіденційності в будь-який час з метою подальшого вдосконалення системи захисту від несанкціонованого доступу до персональних даних, що повідомляються користувачам. Нова Політика конфіденційності набуває чинності з моменту її розміщення на сайті, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.

До Політики конфіденційності та відносин між Користувачем і компанією застосовується чинне законодавство України.

ДАНІ ТА ПРАВА

Компанія збирає персональні дані щоразу, коли Користувач надає їх шляхом вказівки на сайті, відправки по електронній пошті або особисто.
З метою дотримання вимог Закону України «Про захист персональних даних» Компанія повідомляє Користувача про те, що після отримання компанією Його персональних даних Користувач матимете наступні права:

 • знати про місцезнаходження бази персональних даних, яка містить Його персональні дані, її призначення та найменування;
 • отримувати інформацію про умови надання доступу до своїх персональних даних;
 • на доступ до своїх персональних даних;
 • отримувати не пізніш як за 30 календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законодавством України, відповідь про те, чи зберігаються Його персональні дані у будь-якій базі персональних даних Компанії, а також отримувати зміст Його персональних даних, які зберігаються;
 • пред’являти вмотивовану вимогу із запереченням проти обробки Його персональних даних;
 • пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення Його персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
 • на захист Його персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять Його честь, гідність та ділову репутацію;
 • звертатися з питань захисту Його прав щодо персональних даних до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, до повноважень яких належить здійснення захисту персональних даних;
 • застосовувати засоби правового захисту у разі порушення законодавства про захист персональних даних.

Компанія отримує також дані, які автоматично передаються в процесі перегляду рекламних блоків і при відвідуванні сторінок:

 • IP-адреса користувача;
 • Тип браузера;
 • Дата, час і кількість відвідувань;
 • Адреса сайту, з якого користувач здійснив перехід на сайт компанії;
 • Відомості про місцезнаходження;
 • Відомості про відвідані сторінки, про перегляд рекламних банерів;
 • Інформація, що надається браузером (тип пристрою, тип і версія браузера операційна система і т. п.).

ЦІЛІ ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Компанія використовує надану Користувачем персональну інформацію відповідно до чинного законодавства України з метою забезпечення здійснення господарської діяльності та забезпечення реалізації відносин у сфері надання послуг, у тому числі:

 • підвищення якості наданих товарів і послуг (продуктів);
 • ідентифікації користувача, обробки замовлення на сайті або для надання доступу до спеціальної інформації;
 • встановлення з користувачем зворотного зв’язку, включаючи направлення повідомлень, запитів, що стосуються використання Сайту, надання послуг, обробка запитів і заявок від користувача;
 • надання Користувачеві з його згоди оновлень продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, новинної розсилки та інших відомостей від імені компанії або від імені партнерів компанії;
  • аналізу даних і проведення різних досліджень;
  • здійснення діяльності з просування товарів і послуг;
  • здійснення рекламної діяльності.

ОБРОБКА ТА ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Обробка персональних даних користувача здійснюється без обмеження строку, будь-яким законним способом, у тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.
Компанія відповідально ставиться до питання конфіденційності користувачів і поважає право кожного користувача сайту на конфіденційність. Персональна інформація не буде надана третім особам без згоди Користувача, за винятком наступних випадків:

 • Користувач погоджується з тим, що компанія має право передавати персональні дані третім особам, зокрема, кур’єрським службам, організаціями поштового зв’язку, операторам електрозв’язку, виключно з метою виконання Замовлення Користувача, оформленого на сайті, включаючи доставку замовлення;
 • персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України з підстав та в порядку, встановлених законодавством України.