На початок сторінки
Мобільний додаток #VC_PocketAgro
для програмних продуктів BAS
Переглянути рішення
Ідея
Оптимізація витрат часу та підвищення ефективності внесення первинних документів
Призначення
 • Автоматизація процесів роботи агронома в полі;
 • Оптимізація роботи зі шляховими листками;
 • Облік і списання паливо-мастильних матеріалів для паливозаправників й операторів стаціонарних АЗС;
 • Оперативне відображення інформації в обліковій системі;
Застосунок доступний на мобільних пристроях в режимі On-line та Off-line. Працює на ОС Android з можливістю адаптації для IOS.
Переваги використання
 • Автоматизація наймасовіших бізнес-процесів;
 • Оптимізація роботи та підвищення ефективності працівників;
 • Зменшення витрат часу на рутинні операції;
 • Отримання структурованої інформації в облікову систему, готову для проведення та відображення в звітах;
 • Ефективніше використання ресурсів компанії, таких як техніка та навісне обладнання;
 • Підвищення прозорості процесів;
 • Пришвидшення процесу прийняття управлінських рішень;
 • Оперативний аналіз поточних даних та краще плануваня майбутніх операцій.
Як це працює

Робота з додатком ідентифікована, з персональними налаштуваннями для кожного мобільного пристрою та користувача.

На початку роботи з мобільним додатком відбувається синхронізація даних з обліковою системою «Управління сільськогосподарським підприємством». Синхронізуються довідники Основні засоби, Марки техніки, Марки обладнання, Технологічні операції, Норми виробітки та витрат палива, Склади, Номенклатура, Фізичні особи, Співробітники, Підрозділи, Культури.

Для мобільного додатку розроблено два інтерфейси - інтерфейс агронома та інтерфейс переміщення (для оператора АЗС / водія паливозаправника).

Інтерфейс агронома

З допомогою мобільного додатку, агроном, перебуваючи в полі, має можливість створити та заповнити документи:

 • Шляховий лист тракториста;
 • Відрядний наряд на ручні роботи;
 • Переміщення товарів;
 • Акт списання насіння та добрив;

Переглядати звіт по залишках ТМЦ.

Робота з документом Шляховий лист

Закладка Основна інформація

Заповнюється інформація про дату робіт, поле, транспортний засіб та водія/тракториста. При виборі поля автоматично підтягується культура та площа поля відповідно до затвердженої структури посівних площ (РВ «Стан поля»).

Підбір техніки здійснюється по державному номеру транспортного засобу. За умови заповнення в картці основного засобу відомостей про основного водія, водій підтягується автоматично з можливістю подальшої зміни.

Закладка Роботи

Здійснюється підбір виконаних технологічних операції з довідника Види робіт. Для відбору доступні лише ті види робіт, для яких в інформаційній системі заповнені норми виробітки та витрати палива у відповідності до марки техніки, вказаної на закладці Основна інформація (за принципом підбору інформації в документі Шляховий лист тракториста). Заповнюється об’єм виконаних робіт, окремо для списання палива та для нарахування заробітної плати. Проводиться оцінка якості виконаних робіт (в системі реалізовані механізми преміювання працівників за якість виконаної роботи).

Зі стрічки з заповненими роботами можна створити документ Акт списання насіння та добрив. Таким чином створюється прив’язка виконаних робіт та витрачених матеріалів.

При заповненні Акту списання насіння та добрив, зрештою як і в інших закладках, зручно реалізовані механізми заповнення інформації (підбір, копіювання, введення на підставі та ін.).

Після наповнення документу всією необхідною інформацією пропонується скопіювати документ, вилучити або відправити на сервер. Синхронізація з сервером може здійснюватися пакетно, як в режимі On-line, так і після відновлення з’єднання з інтернет-мережею (режим Off-line).

Внести інші польові роботи робітників можна, заповнивши документ Відрядний наряд.

Також користувач може переглянути оперативний Звіт по залишках ТМЦ (з даних по звіту Товари на складах).

Матеріально-відповідальна особа (МВО) може оперативно перемістити ТМЦ, що знаходяться під його відповідальним зберіганням, повернути на склад або передати іншій МВО, створивши документ Переміщення товарів (переміщення можна провести тільки зі свого складу).

Інтерфейс переміщення

Мобільний додаток може також використовуватися водіями паливозаправників та операторами стаціонарних АЗС. Для них розроблено окремий інтерфейс – інтерфейс переміщення. Документ Переміщення товарів використовують для оперативного внесення інформації про переміщене паливо в баки транспортних засобів. За допомогою Звіту по залишках ТМЦ водії паливозаправників оперативно можуть отримати інформацію про залишок ПММ в цистерні паливозаправника.

Для додаткового контролю над заповненням первинних документів, що надходять з мобільних пристроїв в облікову систему, розроблена обробка Робоче місце менеджера мобільних пристроїв. В зручному для користувача форматі на ПК надходять документи з мобільних пристроїв, які він оперативно контролює, перевіряє та проводить.

Відгук

«Бучачагрохлібпром» про #VC_PocketAgro

«Мобільним додатком ДУЖЕ задоволені, виправдав себе на всі 100%: пришвидшив роботу з внесення даних в облікову систему; замінив роботу 2-х бухгалтерів; економить час та зусилля агронома, який раніше списував тонни паперу, а зараз він вносить виконані роботи «покурюючи сигарету»
Замовте демонстрацію програми