На початок сторінки

Каталог власних розробок

Мобільні додатки
Мобільний додаток Acceptor
Мобільний додаток для керівника підприємства. Дозволяє контролювати рухи і залишки грошових коштів. Додаток призначений для погодження заявок на виплату грошових коштів, організація платіжної дисципліни, формування платіжного календаря, контроль виплат.
Мобільний додаток Cashcontrol
Мобільний додаток  дозволяє контролювати рухи грошових коштів, погоджувати заявки на виплату грошових коштів та закупівлі зі смартфону, прикріпляти файли (фото, документи), визначати пріорітет оплати заявки,перевіряти статус заявки.
Комплексні рішення
Конфігурація "Хлібзавод"
Рішення призначене для автоматизації обліку та бізнес-процесів на підприємствах хлібопекарської галузі. Це хлібзаводи, хлібопекарні, підприємства, що виготовляють кондитерські вироби.
Конфігурація "Автотранспорт"
Модуль автоматизації транспорту допомагає контролювати списання ПММ,  аналізувати планові та екстрені ремонти транспортних засобів, списання запчастин,забезпечувати оптимальну кількість запчастин на складі, обліковувати затрати по кожному транс портному засобу.
Конфігурація "Ювелір"
Програма для обліку у ювелірному магазині.
Конфігурація "Роздріб"
Рішення для автоматизації роздрібних магазинів, супермаркетів і роздрібних торговельних мереж.
Конфігурація "Ресторан"
Система покликана автоматизувати процеси роздрібного продажу продуктів і страв у ресторанах, кафе, барах, фаст-фудах та інших підприємствах громадського харчування. Програма істотно підвищує ефективність і зручність роботи персоналу.