На початок сторінки
Конкурентні переваги BAS ERP
1
Функціональні можливості на рівні ERP-систем міжнародного класу
Удосконалена технологічна платформа і система побудованих на ній прикладних рішень дозволяють ефективно виконувати управління та облік на будь-якому підприємстві, незалежно від роду його діяльності, розгалуженості структури і чисельності співробітників. У розпорядженні керівника і відповідальних осіб весь набір інструментів для управління, операційної діяльності, обліку та звітності відповідно до чинного законодавства і реальних потреб бізнесу, а також вбудовані засоби розгорнутої бізнес-аналітики.
2
Робота через інтернет і на мобільних пристроях

«Хмарність» і мобільність - одні з головних запитів сучасного бізнесу, яким повністю відповідає «BAS ERP». Використовуючи цю систему, можна в єдиній корпоративній «хмарі» здійснювати моніторинг і аналіз діяльності підприємства, виконувати управління виробництвом, фінансами, кадрами, взаєморозрахунками з клієнтами і іншу діяльність. Рішення оперативно оновлюється під вимоги законодавства, підтримує здачу звітності в електронному вигляді, обмін даними з банками, хмарними державними інформаційними системами.

Саме мобільність робить «BAS ERP» привабливим рішенням для управління розгалуженою мережею підприємств. Можливість роботи на мобільних пристроях під iOS, Android, Windows.

3
Невисока вартість підтримки та суттєвий економічний ефект
У порівнянні з зарубіжними аналогами «BAS ERP» впроваджується в 1,5-2 рази швидше, вимагаючи вдвічі менше трудових ресурсів. Вартість ліцензій, проектів і підтримки у цієї системи в рази менша. При цьому «BAS ERP» дозволяє істотно знизити собівартість продукції, що випускається, та обсяги матеріальних запасів, скоротити дебіторську заборгованість, операційні та адміністративні витрати, зменшити терміни виконання замовлень і збільшити обсяг продукції, що випускається.
4
Підходить для будь-якої галузі

Програма «BAS ERP» підходить для підприємств харчової промисловості, будівництва, нерухомості, проектного бізнесу, добувної промисловості, металургії, ремонтного виробництва, енергетики, житлово-комунального господарства, транспорту, поліграфії, лісозаготівлі та інших сфер. Система може впроваджуватися на складних виробництвах - машинобудування, хімічна промисловість та в інші галузі, є інтегрована підсистема MES (планування виробництва), передбачена інтеграція практично з будь-якими програмами і обладнанням.

5
Високий рівень безпеки
В системі реалізовані принципи розмежування і контролю доступу до даних. Ніхто без відома адміністраторів, керівників чи інших відповідальних осіб не зможе скористатися даними з «BAS ERP».