На початок сторінки

Микола Галай про роботу в компанії "Цифрові інновації"

Микола Галай

Микола Галай

інженер-програміст

Напевно, кожен розуміє, наскільки важливо правильно обрати майбутню професійну діяльність. Хтось можливо скаже, що цей вибір є однозначним, неповоротним, вузловим моментом. Але не завжди це є саме так. Сучасні реалії доволі часто показують нам зовсім інший приклад – чимало кваліфікованих, освічених спеціалістів змінюють свій фах, змінюють вид професійної діяльності та доволі успішно реалізують себе в зовсім іншій галузі.

Мій приклад в цьому контексті доволі типовий. Маючи гуманітарну освіту і чималий досвід роботи за фахом, я зміг кардинально змінити свою спеціальність і стати інженером-програмістом. Типові речі, про які нам говорили в школі та в університеті про те, що головною запорукою власного розвитку є самоосвіта, саморозвиток і самовдосконалення, виявилися на практиці як ніколи правильними та доцільними.

Зацікавлення комп’ютерною інженерією, постійна необхідність освоєння нових інформаційних технологій сприяли швидкому освоєнню нових здобутків у галузі ІТ. Поступово зацікавлення переросло в свідомий інтерес та трансформувалось у цілеспрямоване вивчення цілого ряду мов програмування. З широкого спектру доступних напрямків програмування вивчав і веб-програмування, і прикладне програмування. Пізніше зорієнтувався на вивченні програмних продуктів, заточених під потреби бізнесу.

Знайомство з однією з найбільших та найдосвідченіших фірм-партнерів Спілки Автоматизаторів Бізнесу в Україні "Цифрові інновації", її колективом висококваліфікованих спеціалістів та середовищем програмуванняBAS визначили для мене майбутній шлях розвитку. Професійна підтримка і допомога працівників компанії, вміння швидко знаходити та засвоювати нову інформацію, структурувати та планувати власну роботу стали запорукою швидкого та якісного засвоєння основних принципів розробки програмних рішень на базі BAS. Як одна мить пролетів шлях від першого знайомства з BAS до складення екзамену на сертифікацію Спеціаліста по технологічній платформі. Спочатку, звісно ж, було складно – нові терміни, поняття, умови, чималий потік нової інформації, але все ж з кожним днем рівень знань зростав. В цей час не один раз хотілося зупинитися та кинути підготовку. Та підтримка і наставництво колег з "Цифрові інновації" не давали мені скласти руки, за що я їм щиро вдячний.

Зараз, коли моя професійна діяльність уже цілковито пов’язана з розробкою та програмуванням та я маю вже певний професійний досвід, можу констатувати, що ніколи не пізно змінювати власні життєві орієнтири. Головне – не боятися змінюватись, цілеспрямовано та наполегливо йти до мети, постійно вчитись і самовдосконалюватись і, звісно ж працювати над собою.