На початок сторінки

Вікторія Ганкевич про роботу в компанії "Цифрові інновації"

Вікторія Ганкевич

Вікторія Ганкевич

менеджер системи якості

Мені завжди хотілось бути частиною успішної команди професіоналів, працювати у компанії, роботою в якій можна пишатись, серед людей, дружбу з якими можна вважати за честь. І моя мрія здійснилась. Свою кар’єру у компанії "Цифрові інновації" розпочала з посади менеджера з адміністративної діяльності. А це – постійне перебування у круговерті подій, у вирі інформації, так би мовити, "на передовій".

Кожен день приносив насичене спілкування, як з колегами, так і з клієнтами, безліч нових знань, адже маючи педагогічну освіту англійського філолога, сфера бухгалтерського обліку і програмування була для мене зовсім новою. Навіть володіння програмами BAS, навколо яких зосереджена вся діяльність компанії, довелось опановувати з азів, щоб досягнути хоча би рівня впевненого користувача. У цьому всьому мені радо допомагали наставники і колеги; на всі питання я одержувала відповіді і жодного разу я не відчувала дискомфорту від свого незнання.

Звичайно, було приємно розділяти здобутки компанії та успіхи окремих працівників, розуміючи, що долучаєшся до цього хоча би на рівні побутових справ та комунікацій. Проте цього було мало. Завжди хотілось зробити якийсь реальний внесок у розвиток компанії, відчути себе дійсно важливою частинкою команди корабля під назвою "Digital Innovations".

Та ось така нагода випала. Коли керівництво компанії прийняло рішення про необхідність побудови системи менеджменту якості і сертифікації згідно з стандартом ISO 9001, виникла потреба у спеціалісті з відповідною кваліфікацією. Оскільки політика фірми надає перевагу внутрішньому переміщенню працівників та їх кар’єрному зростанню завдяки навчанню у потрібній сфері, мені вдалось обійняти посаду менеджера системи якості. Володіння англійською мовою (так як більшість вартих уваги навчальних матеріалів щодо питань якості та сертифікації ISO доступні мовою оригіналу), а також певні професійні навички та особистісні якості, які встигли в мені розгледіти, стали для мене перевагою у конкурсі на цю посаду.

А далі – навчання, яке, як і в кожного хорошого спеціаліста, не повинно припинятись ніколи. Завдяки злагодженим зусиллям всієї команди працівників компанії "Волошин" ми здобули сертифікат на відповідність стандарту ISO 9001:2008. Та це тільки початок, попереду – ще багато роботи в напрямку побудови і розвитку системи менеджменту якості, системи інформаційної безпеки та постійного удосконалення, яка, сподіваюсь, буде такою ж плідною та успішною.

Що допомогло досягти успіху в кар’єрі?

Уважність до колег, зацікавленість у їх робочих справах та особистих обставинах (ненав’язлива і тактовна), знання з психології і педагогіки (що немало важливо у молодому колективі =), власна організованість та дисциплінованість, здоровий перфекціонізм, пристрасть до досконалості і прагнення до ідеалу, системне мислення, здатність та потяг до здобуття нових знань та саморозвитку, володіння англійською мовою.

Які труднощі траплялись на шляху?

Найбільшою важкістю було (і над її подоланням працюю ще досі) – завоювати авторитет серед колег, особливо коли термін роботи у компанії порівняно невеликий і відбувся перехід на керівну посаду.

Також викликає труднощі й те, що всі результати моєї діяльності націлені на довгострокову перспективу і віддалені в часі. А інколи так хочеться бачити миттєвий результат для підтримки "бойового духу".

Що можна порадити новим людям у компанії?

Вчитись, вчитись і ще раз вчитись. =) По-перше, щоб не загубитись у сфері ІТ, яка, як відомо, розвивається дуже стрімко. Зупинка тут – це крок назад. По-друге, щоб знайти і зайняти своє місце в компанії та одержати доступ до перспектив кар’єрного зростання. А що вчити і куди розвиватись – це завжди раді будуть підказати наставники.

Мої захоплення.

Люблю читати. Причому і професійну, і художню літературу. Намагаюсь підтримувати свої знання з англійської мови, читаючи англомовні видання. Жоден вечір не закінчується без прочитання хоча б однієї сторінки книги чи журналу.

Також віднедавна почала регулярно займатись спортом у тренажерному залі. Це приносить мені неабияку радість та заряд енергії і позитивно впливає на здоров’я та загальне самопочуття.