На початок сторінки

Володимир Яковишин про курс програмування

Володимир Яковишин

Володимир Яковишин

Курси програмування у компанії “Волошин” — це гарна можливість без зайвих витрат спробувати себе у ролі розробника корпоративних ІТ рішень.

Інформація на курсах викладається поетапно, змістовно та досить детально. Метод викладання дозволяє швидко засвоїти необхідний матеріал та випробувати свої можливості у програмуванні. Кожне заняття починається з перегляду виконаного домашнього завдання, пояснюються недоліки реалізованих завдань та причини таких недоліків.

Оскільки кількість студентів невелика, то за одне заняття розглядаються всі виконані завдання, що робить навчання індивідуальним для кожного. Всі можуть висловити свою думку на рахунок способу реалізації поставленого завдання та отримати відповідь від викладача про оптимальність та зручність такого рішення. Далі отримуємо наступне завдання та розглядаємо основні моменти у його виконанні.

Таким чином ми вчимося самі знаходити підхід до виконання завдання. Перевірити свої можливості можна на невеликих екзаменах, які проводяться після завершення кожного етапу навчання.